سیسیکم ایران ≡ http://www.cccamiran.com ** با کیفیت ترین اکانت سیسیکم**

نسخه کامل: اخبار باشگاه پرسپولیس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صعود پرسپوليس به فينال جام حذفي
[color=#000]
گل پرسپوليس در دقيقه 64 توسط وحيد هاشميان به ثمر رسيد.
گزارش نيمه نخست:
نيمه نخست اين مسابقه با نمايش خوب شاگردان جلالي آغاز شد. هردو تيم که براي رسيدن به فينال تنها يک گام فاصله دارند با هدفي بزرگ گام در ميدان گذاشته اند. فولادي ها در ابتداي مسابقه عملکرد بهتري داشتند و توانستند چندين موقعيت مناسب به دست بياورند که عليرضا حقيقي آنها را در رسيدن به گل ناکام گذاشت.
در ابتداي بازي و در دقيقه 6 علي حمودي با کارت زرد داور مواجه شد. اين نبرد حساس که در شرايط آب و هوايي غبار آلود گزار مي شود از ابتدا جذابيت بالايي داشت.
شاگردان علي دايي پس از هماهنگ شدن با شرايط جوي توانستند شرايط مسابقه را برابر و در دقيقه 12 با حمله هادي نوروزي دروازه فولاد خوزستان را تهديد کنند.
در ادامه از سرعت بازي کاسته شد و دو تيم با احتياط بيشتري به کار خود پرداختند. در دقيقه 18 حرکت انفرادي کاوه رضايي فرصت مناسبي در اختيار او و رضا نوروزي قرار داد که دوباره اين عليرضا حقيقي بود که اجازه خودنمايي به مهاجمان فولاد نداد.
توپ و ميدان در اختيار شاگردان مجيد جلالي بود. فولادي ها که پس از پيروزي ملوان برابر استقلال انگيزه مضاعفي گرفته بودند با سه مهاجم به دنبال پيروزي بودند. حملات مهاجمان فولاد يکي پس از ديگري از دست مي رفت و تيم پرسپوليس نيز تنها در فکر آرام کردن مسابقه بود تا بتواند برنامه هاي خود را پياده کند.
در دقيقه 23 مسابقه علي حمودي توپ را با دست خود به حرکت درآورد تا به همين دليل دومين کارت زرد خود را بگيرد و از مسابقه اخراج شود. فولادي ها که ده نفره شدند دوباره به حملات خود ادامه دادند.
موقعيت مناسبي در دقيقه 25 مسابقه براي شاگردان جلالي بدست آمد، ضربه آزادي که چسبيده به محوطه جريمه پرسپوليس بود اما به وسيله رضا نوروزي از دست رفت تا بازي همچنان بدون گل ادامه پيدا کند.
با اينکه فولادي ها ده نفره بودند همچنان توپ و ميدان را در اختيار داشتند. حمله هاي تيم ميزبان يکي پس از ديگري توسط رضا نوروزي و آرش افشين از دست مي رفت. شاگردان دايي که از ابتداي مسابقه تحت فشار بودند در اين دقايق در لاک دفاعي فرو رفته و به دنبال ضد حمله ها بودند.
پرسپوليس در دقيقه 33 مسابقه بهترين موقعيت خود را در اختيار داشت که با اشتباه بازيکنان اين تيم از دست رفت. پس از اين موقعيت بختيار رحماني بهترين موقعيت فولاد را در نبردي تک به تک با حقيقي از دست داد تا دو تيم همچنان بدون گل به کار خود ادامه دهند.
علي عسگري بازيکن پرسپوليس در دقيقه 38 با کارت زرد داور مسابقه مواجه شد.
در دقيقه 40 ضربه آزاد ديگري براي فولادي ها به دست آمد که توسط رينالدو از دست رفت. در ادامه فشار بازيکنان فولاد بر روي دروازه پرسپوليس بيشتر شد. دفاع پرسپوليس که در اين مسابقه نفوذپذير نشان داده بود فضاي مناسبي را دراختيار مهاجمان فولاد قرار مي داد که البته يکي پس از ديگري از دست مي رفت.
در دقايق پاياني نيمه نخست هردو تيم بيشتر در نيمه ميدان بودند اما تنها يک دقيقه مانده به پايان وقت قانوني هادي نوروزي فرصت بسيار خوبي داشت که با برخورد توپ به تيرک دروازه از دست رفت تا دو تيم در نيمه نخست بدون گل به کار خود پايان دهند.
گزارش نيمه دوم:
نيمه دوم اين مسابقه نيز با برتري شاگردان جلالي آغاز شد. در همان ابتداي نيمه رضا نوروزي همانند نيمه نخست فرصت مناسب ديگري را از دست داد. شرايط آب و هوايي اهواز بسيار بدتر شده بود اما دو تيم همچنان به کار خود ادامه مي دادند. بازي در اختيار فولادي‌ها بود و پرسپوليسي‌ها براي کنترل آنها چندين بار به خطا متوسل شدند.
وحيد هاشميان براي پرسپوليس به ميدان آمد تا خط حمله اين تيم بتواند قدرت بيشتري بگيرد. در دقيقه 63 بازي بهترين موقعيت پرسپوليس به دست آمد که تيرک دروازه ميثاق معمارزاده اين تيم را نجات داد اما درست پس از يک دقيقه وحيد هاشميان توانست نخستين گل مسابقه را وارد دروازه فولاد کند.
پرسپوليسي‌ها که پس از گل جان تازه اي گرفته بودند به حمله هاي خود ادامه دادند و موقعيت هاي خوبي به وجود آوردند.
در دقيقه 67 بازيکنان پرسپوليس حمله ديگري را آغاز کردند که با دفاع تيم فولاد مواجه شدند. بازي در اين دقايق آرام تر شده بود و توپ در ميانه ميدان در جريان بود. ده نفره بودن فولاد در اين نيمه تاثير خودش را بر روي عملکرد اين تيم گذاشته بود تا شاگردان علي دايي بتوانند توپ و ميدان را در اختيار بگيرند.
بازيکنان فولاد در دقيقه 71 توانستند فرصت مناسبي پيدا کنند که سامان آقازماني با خطا بر روي بازيکن فولاد از حمله اين تيم جلوگيري کرد و يک کارت زرد را نيز به جان خريد. در ادامه آرش افشين جاي خود را به باکاري ياکيته داد.
مسابقه به دقيقه 80 خود رسيد و در همين دقيقه ميثاق معمارزاده ضربه زيبا هادي نوروزي را به کرنر فرستاد. پس از اين موقعيت بيشتر زمان مسابقه در ميانه زمين ادامه پيدا کرد.
دقايق پاياني مسابقه به سود شاگردان دايي سپري مي شد. فولادي ها که همه چيز را از دست رفته مي ديدند رو به يک بازي احساسي آورده بودند. در دقيقه 88 پس از خطاي سرلک بر روي محمد نوري بين اين دو بازيکن درگيري ايجاد شد که با اضافه شدن بازيکنان و داور مسابقه ادامه پيدا نکرد.
دقيقه پاياني مسابقه با يک بازي فيزيکي سپري مي شد. پرسپوليسي ها که خود را برنده بازي مي دانستند به حفظ توپ پرداختند تا در انتها اين تيم پرسپوليس باشد که با نتيجه يک بر صفر به پيروزي برسد و در بازي فينال حريف ملوان بندر انزلي شود.
[/color]


براي ديدار مقابل ملوان 4 بازيكن از فهرست پرسپوليس خط خوردند خبرگزاري فارس: علي دايي نام 4 بازيكن را از فهرست تيم خود براي ديدار مقابل ملوان خط زد

به گزارش خبرگزاري فارس، كاروان تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز براي تشكيل اردوي پيش از بازي مقابل ملوان راهي هتل اسپناس شد.
علي دايي پس از تمرين امروز نام 18 بازيكن خود را براي ديدار فردا مقابل ملوان اعلام كرد.
در بين بازيكنان با تصميم دايي نام سكوبرت، حلافي، تياگو و مجتبي زارعي براي بازي مقابل ملوان از فهرست پرسپوليس خط خورد.
پرسپوليس در ديدار رفت فينال جام حذفي فردا ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادي ميزبان ملوان بندر انزلي خواهد بود.
برابر ملوان ما را تنها نگذارید/ شاید برای آخرین بار دل به همراهی شما خوش کنم

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پیامی از هواداران تیم فوتبال این باشگاه خواست در بازی رفت فینال جام حذفی برابر ملوان با حضور پرشور در ورزشگاه آزادی به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پیام حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس خطاب به هواداران این تیم آمده است: "حامیان همیشگی، پرچم‌های خوش رنگ را آماده کنید شاید فردا سه‌شنبه آخرین فرصتی باشد که به مقصد برسیم".
در بخش دیگری از این پیام آمده است: "حضور موثرتان در بازی با سپاهان، اگر چه مرا بیش از گذشته شرمنده و مدیون شما کرده اما امید به سرافرازی تیم محبوب و دوست داشتنی پرسپولیس، موجب شد یکبار دیگر و شاید برای آخرین بار دل به همراهی و همدلی بی‌ریا و تکلف شما خوش کنم و خالصانه و متواضعانه از شما بخواهم سه‌شنبه در بازی با ملوان نیز ما را تنها نگذارید".
سرپرست باشگاه پرسپولیس در این پیام با اشاره به اینکه هواداران در ورزشگاه بزرگ آزادی حضور یابند و با یک "یا علی" دیگر، عزم و اراده کادر محترم فنی و بازیکنان عزیز و غیرتمند را برای قهرمانی معنا ببخشند، تاکید کرده است: " مطمئنم طنین شعارهای قشنگ شما، عرصه را به تیم حریف آنچنان تنگ خواهد کرد که راهی جز تسلیم و شکست نخواهد داشت".
در بخش پایانی پیام حبیب کاشانی خاطر نشان شده است: " ضمن تشکر فراوان از همه لطف و محبت‌های بی‌دریغی که در طول فصل به بنده و همکارانم داشتید، بر خود فرض می‌دانم پیشاپیش دستان شما سرمایه‌های اصلی باشگاه را به خاطر حضور گرم و صمیمی فردا بفشارم و به آن افتخار کنم".
دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان بندرانزلی روز سه‌شنبه ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و دیدار برگشت دو تیم هم روز جمعه به میزبانی ملوان برگزار می‌شود.
ولادي به پرسپوليس پيوست
[color=#000] مهرداد اولادي بازيکن فصل گذشته ملوان بندرانزلي با باشگاه پرسپوليس به توافق رسيد و به اين تيم پيوست. [/color]
[تصویر: 00026971.jpg]
[color=#000] [/color]
[color=#000] به گزارش ايرنا، اولادي پس از بازگشت از اردوي تيم ملي با پرسپوليس به توافق رسيد و امروز قراردادش را با اين باشگاه ثبت مي کند.
اولادي از سال 1382 تا سال 1385 در پرسپوليس حضور داشت و پس از آن به امارات رفت.
قراداد اولادي با پرسپوليس يکساله است.
تاکنون علي کريمي،‌ محمد نصرتي و ميثاق معمارزاده با پرسپوليس قرارداد امضا کرده
[/color]
لینک مرجع