سیسیکم ایران ≡ http://www.cccamiran.com ** با کیفیت ترین اکانت سیسیکم**

نسخه کامل: روش راه اندازی CCcam در رسیور های استرانگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
در رسیور استرانگ سری II/X/XII به چندین روش میشه از پروتوکل CCcam استفاده کرد.یکی از راحتترین روش ها استفاده از برنامه sssp plug هست .
برای راه اندازی اول باید با استفاده از کد 6969 امولیتور استرانگ رو فعال کنید و در منو از گزینه share mode گزینه sssp رو انتخاب کنید.
بعد فایل hadu.ini که از طرف سرور دریافت می کنید رو در پوشه plugin برنامه بذارید .
یادتون باشه که رسیور رو با کابل به کامپیوتر وصل کرده باشید.
برنامه sssp plug رو باز کنید و پورت مناسب رو انتخاب کنید و connect رو بزنید .
روی یکی از کانالهای کارتی برید و منظر باشید تا کانال باز بشه.
دانلود
سلام
میشه از پورت USB استفاده کرد.
کامپیوتر من پورت com نداره

ممنون
بله میشه.
شما باید از مبدل usb به com استفاده کنید.
خوب نمیشه با فلش فایلو ریخت تو رسیور هیچ راهی جز کابل کشی با کامپیوتر نیستش ؟
نه نمیشه.
سلام من همه کارها را کردم موقعی که ssspcccam1.3.1exeمیاد پورت ان فعال نمیشه ؟ چه کار باید کنم. با تشکر
آیا منظورتون از تبدیل USB TO RS-232 اینها هستند یا نه؟

[تصویر: 3nbqxtljkj4dahn120_thumb.jpg] [تصویر: v5o0cp9wvt40ih8jv0z7_thumb.jpg]

[/font][font=tahoma]و اینکه آیا میشه کابل RS-232 رو از پشت ریسیور بیاریم و به جای اینکه سرش رو به پورت Com کامپیوتر وصل : به پورت USB کامپیوتر وصل کنیم مانند این ها :

[تصویر: 2c5n5xwpi2wg519jne_thumb.jpg] [تصویر: cmcs6qllsbpq91vrlbg_thumb.jpg]
بله دقيقا همين ها هستند.
با سلام خدمت شما من از دستگاه 4622 استرانگ استفاده میکنم وبا نرم افزار sssp cccam شرینگ برقرار میکنم اما یک اشکال دارم وقتی کانال رو برای باز میکنه سری بعد که کد عوض میشه باید حتما کانل رو بالا پایین کنم تا دوباره باز بشه ایرا از چی میتونه باشه با تشکر
اين به خاطر اين است كه ريسيور شما سيسيكم رو خوب ساژورت نميكند و بايد ريسيور مناسب تري استفاده كنيد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع