سیسیکم ایران ≡ http://www.cccamiran.com ** با کیفیت ترین اکانت سیسیکم**

نسخه کامل: آموزش راه اندازی cccam در ایکس کروزر Pro
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
CCcam نوعی به اشتراک گذاردن کارتها است ( اینترنت شرینگ ) که با تماس صحیح با این سرور موفق به باز کردن شبکه ها در ایکس کروزر میشویم. این سیستم تاکنون بیشتر در رسیورهای لینوکسی مانند دریم باکس کار میکرد ولی اکنون در ایکس کروزر نیز قابل اجرا است .برای راه اندازی cccam در رسیور پرو مراحل زیر را به ترتیب انجام میدهیم.

1-برقراری ارتباط رسیور از طریق ورودی lan و کابل rg45 به شبکه.


2-پس از ورود به منوی رسیور وارد stb setup شده و سپس وارد security setup می شویم

3-در پنجره باز شده کد3333 را وارد کرده و تایید میکنیم که پس از ان عبارت activated در پایین صفحه ظاهر میشود.


4-برای راه اندازی cccam نیاز به 2 فایل زیر داریم . این دو فایل توسط سرور ارایه دهنده اکانت در اختیار شما قرار میگیرد cccam.conf و cccam.prio

فایلهای نام برده را داخل USB flash memory ذخیره کرده و آن را به دستگاه پرو وصل میکنیم و به ترتیب زیر این فایلها را به دستگاه پرو از طریق در گاه USB رسیور انتقال میدهیم.

1- ابتدا کلید F2 را در ریموت زده و وارد پانل cccam میشویم.
2- با زدن کلید قرمز ( READ CONFIG) فایل cccam.conf از USB خوانده میشود و اطلاعات مربوط به این فایل روی پانل (صفحه ) ظاهر میشود .
3- سپس کلید F1 رو زده بزنید تا فایل cccam.prio نیز از USB خوانده شود . دستگاه یک پاپ آپ نشان میدهد که cccam.prio فایل خوانده شده است .

هنگامی که خواندن فایلها تمام شد با زدن کلید سبز (start/stop)تماس با سرور بر قرار می گردد. اگر تماس درست برقرار شده باشد تعداد کارتهای موحود در شبکه در پانل ( صفحه) دیده میشود . در مورد مثال زیر 259 کارت وی شبکه فعال هستند .

در قسمت Cccam control panel رسیور پرو کلید زرد رنگ وجود داره که برای تعویض کارتهای موجود در شبکه در هنگامیکه آن کارت بخوبی کار نمیکند ( سرعت باز کردن کانال پایین است و یا اصلا کانال را باز نمیکند ) از ان استفاده میشود. با زدن دکمه زرد آن کارت به عنوان کارت نامطلوب در شبکه توسط رسیور شناخته میشود و رسیور به کارت بعدی در همان شبکه که برای آن کانال در حال فعالیت است سویچ میکند. دکمه آبی در این پنل این حافظه را ریست میکند

Idont
سی سی کم رایگان برای تست وجود دارد لطفا معرفی کنید!؟Idont
ما نداریم.
لینک مرجع